Nowy salon operatora kablówki INEA w Poznaniu zaskakuje już od pierwszych chwil. Jego wnętrze zdecydowanie zrywa z dotychczasowymi schematami trochę nudnych punktów obsługi klienta. Za to za sprawą projektu grupy mode:lina™ (w składzie Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin) świetnie łączy w sobie stylistykę miejskiej kawiarni oraz baru. Zaskakująco? Na pewno!

Klienci INEA wchodzą zatem do przyjaznej przestrzeni biura - kawiarni. Miejsce kojarzy się z komfortem, wygodą, zapachem dobrej kawy. Mamy tu stanowiska do obsługi przy dużej ladzie barowej i ofertę wypisaną kredą na tablicy jak menu w knajpach. Reszta wystroju? Równie nietypowa: betonowe ściany, drewno, bambusowe lampy, odkryte instalacje elektryczne nadające miejscu industrialnego charakteru. Jest też sporo zieleni: kwiaty doniczkowe w kwietnikach i zielona ściana z mchu i paproci nad błękitną, aksamitną kanapą. Do tego geometryczne wzory na podłodze (dywan plus czarno-białe płytki). 

W sierpniu 2017 roku INEA przeszła kompleksowy rebranding, nad którego stworzeniem i wdrożeniem czuwała agencja Minima Advertising People. Nowy wygląd salonów to jego część. Jak się Wam podoba taka zmiana?