Róż we wnętrzach wciąż na fali (i to nie tylko wśród małych dziewczynek). Popularność millenial pink trwa już kilka sezonów. Nic nie zapowiada rychłego końca tego słodkiego trendu. Jeśli marzy się Wam delikatna, różowa sypialnia, to dziś mamy dla Was kilka wskazówek i mnóstwo inspirujących zdjęć, które pomogą ją urządzić. 

Różowa sypialnia

Różowe ściany to zdecydowany sposób na wprowadzenie różu do sypialni. Jeśli boicie się, że pokrycie wszystkich ścian landrynkową barwą to jednak za dużo, wystarczy postawić na lamperię. Możecie też wybrać jedną ścianę (na przykład za zagłówkiem łóżka), która będzie stanowiła wtedy w pomieszczeniu mocny punkt. Na jaką farbę postawić? Producenci mają w swej ofercie różne odcienie. Jeśli żaden z nich nie przypadł Wam jednak do gustu skorzystajcie z farby z mieszalnika. 

Róż można wprowadzić też do sypialni nieco subtelniej za pomocą dodatków. Na pierwszy plan wysuwają się wtedy tkaniny: pledy, narzuty na łóżko, pościel, poduszki, zasłony. Na koniec warto pamiętać o stylowych, różowych drobiazgach: doniczkach, plakatach, dzbanuszkach, świecach i wazonach. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Tam znajdziecie mnóstwo sypialni właśnie z różem w roli głównej.