Dom w podwarszawskiej Starej Wsi wypełniają światło i łagodne barwy. Nie zabrakło też bardziej wyrazistych akcentów. O projekt i aranżację wnętrza rodzina poprosiła architektki z Decoroom (projekt wnętrza: Angelika Front, architekt wnętrz Decoroom, projekt kuchni: Katarzyna Fotek, architekt wnętrz Decoroom Kitchen). To kolejna realizacja tej pracowni, którą Wam pokazujemy. 

Strefa dzienna z kominkiem i aneksem kuchennym

Kuchnię połączono tu z przestronnym salonem – dzięki temu udało się stworzyć komfortową strefę wspólną. Jej centralnym punktem jest kanapa w skandynawskim stylu. Stąd niedaleko do nastrojowego kominka i regału-biblioteczki. Tuż przy kuchni wydzielono część jadalną z dużym drewnianym stołem. Na podłodze znalazł się tu gres drewnopodobny (ułożony w jodełkę) w odcieniu Tramonto Beige marki Cerrad. Inwestorzy zdecydowali się na ten materiał ze względów praktycznych – salon otwiera się na ogród i istotną kwestią było to, by podłoga była odporna na zarysowania i łatwa do utrzymania w czystości.

Róż i lastryko w łazienkach

Na uwagę zasługują łazienki w tym domu. Każda ma nieco odrębny charakter. Pani domu najbardziej lubi tę w odcieniach szarości i różu. Jest tu wolnostojąca wanna, bidet podwieszany, WC i umywalka nablatowa (wszystko od Roca). Są też wazony z kwiatami i stylowy kolaż w ramce. Drugą łazienkę architektki urządziły w szarej, bardziej oszczędnej tonacji tonacji.  Ściany i podłogę pokrywa gres marki Cerrad w odcieniach Softcement Graphite Rect i Silver Rect. Tu znalazło się miejsce na kabinę prysznicową typu walk in. Wyraziste lastryko nadaje charakteru toalecie znajdującej się na parterze. Gres Stracciatella odcina się od różowych płytek. Są tu także dość pojemne szafki do przechowywania.

Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy to już królestwo delikatnych beży i śmietanowej bieli. Jest drewniane łóżeczko. Sporo miejsca przeznaczono także na kreatywną zabawę. Główną atrakcją jest kącika z prawdziwym indiańskim namiotem! Mała właścicielka ma tu swoją małą kryjówkę. Nas zachwyciła też pierzasta, puchata lampa - chmurka od Eos.