Robert de Niro to, jak się okazuje, nie tylko świetny aktor znany doskonale miłośnikom kina. To także właściciel sieci uznanych hoteli i azjatyckich restauracji. Firma Nobu Hospitality, którą de Niro założył wraz z producentem filmowym Meirem Teperem i cenionym szefem kuchni Nobu Matsuhisę, niedługo otworzy swój kolejny hotel, tym razem w Warszawie.   
Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany. Nowa bryła ma wpisać się w najbliższe w otoczenie i odzwierciedlać zmieniającą się architekturę Warszawy. Będzie to pierwszy na naszym rynku hotel lifestylowy. Jego ważną częścią będzie nowa część powstająca przy ulicy Wilczej, zaprojektowana przez uznaną polską pracownię Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studiem PCH, tworzą projekt wnętrz hotelu, które możecie podejrzeć na wizualizacjach w naszej galerii.

Obiekt będzie oferował 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane rozmaitym imprezom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness oraz cieszącą się uznaniem na świecie, markową Restaurację Nobu. Wartość całego projektu to 100 mln PLN. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu. Inwestorem jest firma Tacit Investment.