Od kilku miesięcy w centrum Wrocławia, w budynku Silence House, działa  Salon Urody Beata Trawińska. Dwupoziomowy, ponad 400-metrowy, proponuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, fryzjerstwa, kosmetologii, gabinety depilacji laserowej, manicure i pedicure. Jego wnętrza zaprojektowały młode zdolne architektki z Pracowni Projektowej Pazdyka Cisowska. Większość mebli znajdujących się we wnętrzach jest także ich autorstwa. Natalia Cisowska i Marta Pazdyka zaprojektowały m.in. stoliki do manicure, biurka, konsolety fryzjerskie, ladę recepcyjną, zabudowy ścian i stoliki kawowe.

Bardzo ważnym elementem wystroju jest światło, które  buduje atmosferę, a jednocześnie odgrywa bardzo ważną rolę w pracy specjalistów z salonu. Ważna była zarówno barwa i natężenie światła, jak też forma lamp. Na przykład w w części oświetlenia  pionowych liniach świetlnych, które są charakterystycznym motywem we wnętrzu  można regulować natężenie światła. Minimalistyczne rozwiązania i monochromatyczne barwy użyte we wnętrzach salonu zostały przełamane intensywnymi, graficznymi, a jednocześnie subtelnymi  tapetami autorstwa pracowni Double Room. Salon zdobią także obrazy artystki Magdaleny Kwapisz Grabowskiej, reprezentowanej przez Galerię Sztuki Platon we Wrocławiu. 

Projektantki są zadowolone z efektów – projekt został zrealizowany od początku do końca według ich pomysłów, co dało im ogromną satysfakcję.

Pracownia Projektowa Pazdyka Cisowska działa od 2013 r. Założyły ją absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu  Marta Pazdyka i Natalia Cisowska. Pracownia stworzyła m.in. projekty wnętrz pierwszych w Polsce mikroapartamentów Starter. Realizacje projektów pracowni znajdują się głównie na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce, ale pracownia z roku na rok zwiększa swój zasięg.

GALERIA>>>>>>

Opracowanie: Ela Stasiak