Riviera Maison to jedna z najbardziej rozpoznawalnych holenderskich, wnętrzarskich marek. Firma działa od marca 1948 roku, kiedy to Jacques i Dini Teunissen otworzyli kwiaciarnię na Overtoom w Amsterdamie. Świetny gust i wyczucie stylu Teunissenów sprawiły, że klienci chętnie odwiedzali to miejsce i z czasem zaczęły powstawać kolejne punkty sprzedaży. Dziś jest to ponad 600 sklepów reprezentujących markę. Oczywiście wraz z upływem czasu nieustannie powiększano asortyment, wzbogacając go o kolekcje mebli, ceramiki czy tekstyliów.

Najnowsza kolekcja Riviera Maison - Amsterdam Loft, utrzymana jest w charakterystycznym dla marki stylu surowej elegancji. Industrialne akcenty i elementy stylu boho odnajdziemy w meblach wykonanych z surowego drewna i metalu.

Uwielbianych przez Holendrów motywów loftowych nie zabrakło również w projektach dodatków. Wśród nich znajdziemy bogaty wybór: metalowych lamp i lampionów, szkła i tkanin ze stemplowanymi nadrukami oraz zastawę stołową z ciemnej ceramiki.

Nowości Riviera Maison pomogą stworzyć wnętrze wypełnione wielkomiejska energią i niewymuszoną elegancją. Markę oraz więcej inspiracji znajdziemy w salonach HOUSE&more.

opracowanie: Anna Chwalińska