Po wakacyjnym odpoczynku czas otworzyć się na nowe, bardziej naukowe doznania i poszerzać horyzonty. Duńska marka BoConcept zaprasza na wyjątkowe wykłady na temat designu, których gościem specjalnym będzie Zuzanna Skalska – ekspert w dziedzinie trendów i wzornictwa.

W październiku projekt BoConcept zagości w pięciu polskich miastach. Gdynia, Warszawa, Wrocław, Katowice oraz Kraków – to tu, w wybranych dniach, będzie możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych wykładach pod hasłem DESIGN NA ŚNIADANIE/DESIGN OBLICZA I ODMIANY. Głównym tematem całego cyklu spotkań jest świadomość zmian. Prezentacja nie będzie dotyczyć luksusowej mody, czasopism wnętrzarskich czy sezonowych butów i torebek, lecz ogólnego pojęcia „świadomości zmian”.
Gościem specjalnym zaproszonym przez BoConcept będzie jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim designie – Zuzanna Skalska. Z urodzenia Warszawianka, która od ponad 20 lat mieszka w Holandii jest pomysłodawcą i współzałożycielem School of Form w Poznaniu. Obecnie, zajmuje się własną marką 360 Inspiration i wykłada na uczelniach wyższych w Holandii, Polsce czy Nowym Jorku. Jest ekspertem ds. trendów we wzornictwie, kierunków rozwoju, strategii i innowacji biznesu.

Poznaj design z BoConcept, fot. mat. pras. BoConcept

Autorka cenionych raportów o trendach, poprzez bogato i barwnie zilustrowany wykład, chce poruszyć i pobudzić wyobraźnię odbiorców. Swoim wystąpieniem Skalska pragnie zainspirować publiczność pokazując serię najnowszych trendów wzornictwa z różnych branż, które to kształtują, pobudzają i żywią kreatywne myśli. Prezentacje ekspertki dotyczyć będą spekulatywnej wizji niedalekiej przyszłości. BoConcept zaprasza!

Terminy spotkań w poszczególnych miastach:

9 października – Gdynia, spotkanie zamknięte
12 października – Warszawa, godz. 10:00
27 października – Wrocław, godz. 19:00
28 października – Katowice, godz. 9:00
29 października – Kraków, godz. 9:00

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie: TU.