Joy in me x Puro Gdańsk

Joy in me to marka związana ze światem jogi. O hotelach PURO pisaliśmy Wam niejednokrotnie (na przykład TUTAJ i TUTAJ). Ostatnio dwa brandy zjednoczyły siły. W gdańskim hotelu na czas wakacji (do końca września) pojawił się Pop Up Store Joy in me. W butiku marki można dostać wszystkie produkty z nowej kolekcji, porozmawiać o jodze, a także wziąć udział w eventach jogowych w hotelu PURO. 

- Nie mogłyśmy odmówić tak ciekawej propozycji - mówią właścicielki marki Joy in me, Paulina Niedzielska i Jagoda Schapper. - Hotel PURO znany jest z otwartości i wspierania polskich artystów oraz brandów. - dodaje Paulina. - Przy okazji tej współpracy mocno promujemy jogę i medytację. W hotelu PURO cyklicznie w każdą sobotę odbywają się zajęcia z jogi. Wstęp jest wolny, jednak obowiązują zapisy. W planach na kolejne miesiące jest event jogowo-selfcare’owy we współpracy z Prisma SPA - podsumowują właścicielki.

Pop Up Store Joy in me

Jakie jest wnętrze wakacyjnego pop up store Joy in me? - Połączenie stylu dwóch marek nigdy nie jest oczywiste. Punktem wyjściowym była już istniejąca przestrzeń lobby, która poprzez materiały i kolory, uwarunkowała kształt i wygląd pop upu. Kolorystyka butiku inspirowana jest praktyką jogi na plaży o wschodzie słońca - tłumaczy Dawid Konieczny, autor projektu butikowych wnętrz.  Monochromatyczna kolorystyka, drewniane dodatki i ręcznie zrobiona ekspozycja przypominająca fałdy piasku, przenoszą gości wprost na trójmiejskie plaże.