Mint Grey to młoda, ale prężnie rozwijająca się polska marka, która oferuje meble, oświetlenie i dodatki. Misją marki jest  popularyzowanie klasycznego nowojorskiego stylu w Polsce oraz innych stylistyk wywodzących się z kultury anglosaskiej, znanych jako: Coastal Living, Hampton (często spotykana nazwa to także styl Hamptons) czy New England. 

Pierwszy warszawski butik polskiej marki powstał w 2012 roku, kolejny dwa lata później.  W obydwu znajdziemy gotowe do przeniesienia na domowy grunt inspirujące aranżacje i pomysły. A wszystkie przedmioty dostępne w butikach pomogą bez trudu wykreować wnętrza w eleganckim amerykańskim stylu. Można tam kupić starannie tapicerowane meble czy poduszki w klasyczne wzory sygnowane Mint Grey, a ponadto znaleźć bogatą ofertę znanych i mniej znanych (dostępnych wyłącznie w Mint Grey) marek. Zakupy można zrobić także online na stronie mintgrey.pl

Butik przy ul. Kopernika, którego wnętrza pokazujemy na zdjęciach, pojawił się niedawno w nowej odsłonie. Teraz zajmuje znacznie większą powierzchnię - ponad 300 m2. Ta imponująca przestrzeń została zaaranżowana jak prawdziwy amerykański, bardzo wygodny i elegancki dom.  Jest tu przytulna sypialnia, reprezentacyjna jadalnia, piękny pokój kąpielowy, imponujący hol i salon z miękkimi, eleganckimi sofami.

Wszystkie aranżacje utrzymane są w stylu amerykańskiej klasyki - od inspiracji domami z Hamptons, po Nowy Jork.  Dopełnieniem amerykańskiego wnętrza butiku stała się kolekcja obrazów Ivy Białopiotrowicz „Touch of Gold”.

Obrazy oraz meble, dodatki i oświetlenie z oferty Mint Grey są dostępne na stronie marki oraz w warszawskich butikach  przy ul. Kopernika 8/18 oraz Makolągwy 21.  GALERIA>>>>>

 

Opracowanie: Ela Stasiak, Iwona Jąkalska