Beauty on demand 

Zabiegi kosmetyczne wykonywane w bezpiecznej przestrzeni Twojego domu to nie tylko odpowiedź na odwieczny brak czasu współczesnych kobiet. W ostatnich miesiącach nabrały zupełnie nowego wymiaru: wykorzystując delikatny dotyk, który pomaga się rozluźnić i zmniejszyć napięcie, stały się kojącym rytuałem przywracającym harmonię i spokój ducha. Działa to trochę tak, jak Twoja ulubiona internetowa wypożyczalnia filmów czy platforma z serialami. Trend mobilnych usług beauty&wellness, czyli z dojazdem do mieszkania, biura czy hotelu, uwielbiają od lat mieszkanki Nowego Jorku, Los Angeles czy Londynu. Ten koncept dynamicznie rozwija się także w naszym kraju. Platforma Wellme Time, pionier polskiego beauty on demand, oferuje usługi kosmetyczne jakich tylko potrzebujesz, w zaciszu Twojego domu.  

Jak to dokładnie wygląda? Na stronie wellmetime.com wybierasz usługę, lokalizację i dogodny termin. Możesz wybrać zabiegi z wszystkich kluczowych kategorii beauty, takie jak manicure, fryzjerstwo, makijaż, kosmetologię oraz bardzo dziś popularny i potrzebny masaż!

Wyobraź sobie… masaż wieczorem, najlepiej po 22, gdy w domu wreszcie robi się cicho i spokojnie, popołudniowy  manicure podczas oglądania ulubionego serialu czy makijaż przed ważną konferencją (te na Zoomie też się liczą!), bez konieczności stania w korkach w drodze do salonu. A jeśli podczas zabiegu pielęgnacyjnego zamarzysz sobie dodatkowy profesjonalny masaż twarzy, możesz go wygodnie zamówić i opłacić online w aplikacji podczas wizyty. Czy potrzebujesz się specjalnie przygotować do usługi? Nie, specjalista przyjeżdża do Twojego domu ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami i produktami, a Ty masz chwilę tylko dla siebie. Czas, który oszczędzisz na dojeździe do salonu możesz przeznaczyć na inne ważne dla Ciebie sprawy. Cieszysz się chwilą wyciszenia - bez stresu, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. 

A bezpieczeństwo to dla Wellme Time absolutny priorytet, zwłaszcza teraz. By chronić Klientów oraz zespół marka wprowadziła procedury COVID-19, w ramach których cyklicznie testuje swoich pracowników. "Wszystkie usługi świadczone przez Wellme Time podlegają rygorystycznym procedurom higieny i bezpieczeństwa COVID-19, a Wellmiści wyposażeni się w środki higieny i ochrony osobistej. Co równie ważne, narzędzia, na których pracujemy są regularnie dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie" - podkreśla Anna Grabkowska-Chlebek, Wellme Time Director.

W każdym miejscu, o każdej porze.

Misja marki? Dbanie o nasze dobre samopoczucie w sposób, który jest dla nas najbardziej komfortowy. Zwłaszcza w takim czasie jak teraz docenimy relaksujące czy aromaterapeutyczne zabiegi pielęgnacyjne (np. na twarz lub ciało). Zespół Wellme Time wykona je na rozkładanym mobilnym łóżku tam gdzie chcemy, np. w zaciszu sypialni, przy zapachu palo santo, ulubionych świec i przy dźwiękach kojącej muzyki. Przyjedzie też z całym osprzętem (i myjką!) by zadbać o nasze włosy, gdy nagle najdzie nas ochota na zmianę koloru, albo nawet na totalną metamorfozę. A w tej kategorii Wellme Time spokojnie dorównuje profesjonalizmem najlepszym salonom fryzjerskim. O najwyższą jakość usług i nieustanne doskonalenie umiejętności zespołu fryzjerów Wellme Time dba ambasador marki, Dawid Krynicki - uznany stylista włosów gwiazd, jeden z najpopularniejszych i najzdolniejszych fryzjerów młodego pokolenia w Warszawie. Ekspert strzyżeń i koloryzacji, autor spektakularnych metamorfoz fryzjerskich, teraz jako Ambasador Wellme Time może zająć się również Twoimi włosami w Twoim własnym domu.

Ambasador marki, Dawid Krynicki

Usługi Wellme Time dostępne są już w Warszawie i Krakowie, przez 7 dni w tygodniu, od 7.00 rano do 24 – czy to nie jest wygodna i bezpieczna opcja, by zadbać o siebie, a w prezencie otrzymać…czas?