Dziś pokazujemy Wam dom w jednej z poznańskich dzielnic. Mieszkają tu młodzi, energiczni rodzice z dwiema córeczkami (roczną i trzyletnią). Właściciele mieli jasną wizję tego, jakie wnętrze im odpowiada i swoimi pomysłami chętnie dzielili się z projektantką Marysią Malinowski z biura projektowego SHOKO.design. Ich główną inspiracją była modelka Kate Moss. Tak powstał eklektyczny, dość nowoczesny dom w lekko skandynawskim klimacie (dużo bieli i drewna) z nutką boho. 

Podstawowe barwy w tym blisko dwustumetrowym wnętrzu to biel, szarości i kolor drewna (dębowe deski na podłodze, drewniane nogi stołu i krzeseł, niektóre meble, ramy luster). Wszystko to uzupełniają delikatne pastele: w kuchni i salonie żółty, w jednej z łazienek miętowa zieleń, a w pokoju dziewczynek słodki róż. Większość mebli w domu zaprojektowana została przez SHOKO.design (między innymi szafki do łazienek, szafy w korytarzach, zabudowa kuchenna, komoda w korytarzu, stolik pod telewizor).

Co wyróżnia ten projekt? Na pewno użycie modnych ostatnio kafli. Heksagony, romby i inne nietypowe kształty znalazły się w przedpokoju, nad kuchennymi szafkami i w łazienkach. Jeśli chodzi o meble i dodatki to nam w oko najbardziej wpadła konsola w sypialni ze stojącym na niej posterem z Kate Moss i fotel-hamak zawieszony tuż obok.  A co spodobało się Wam?