Wystawa SPFP Pin it! jest pierwszą od dłuższego czasu prezentacją dokonań Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, która będzie zaprezentowana przy okazji tegorocznej edycji poznańskiego festiwalu Arena Design, w dniach 8-11.03.2016 r.

Wezmą w niej udział projektanci z różnych grup: tych z najmłodszego pokolenia i tych z bardzo poważnym dorobkiem . Celem wystawy jest propagowanie wiedzy o tym jak wielkie korzyści płyną z udanej współpracy firm z profesjonalistami-projektantami wzornictwa.

Będzie to wystawa wybranych projektów - zrealizowanych, wdrożonych i będących w ofercie rynkowej. Zaprezentowany zostanie potencjał projektantów, których praca w istotny sposób przyczynia się do sukcesów wielu firm.

Na wystawę SPFP Pin it! została wybrana kolekcja wyselekcjonowanych produktów, które istnieją w obiegu publicznym . Można je kupić, wyszukać w internecie, są znane z różnych prezentacji, ale dotychczas nigdy nie były razem zestawiane.

Kuratorami wystawy są Mikołaj Wierszyłłowski i Nikodem Szpunar, dwaj projektanci legitymujący sie licznymi sukcesami. Zadbali o stworzenie całościowej ekspozycji, oddając klimat współczesnego postrzegania tego, co rozumiemy jako "design".

GALERIA >>>