Niedawno pokazywaliśmy Wam planery, jakie projektanci Pantone stworzyli wspólnie z koreańskim Starbucksem, o TUTAJ. Dziś piszemy o kolejnej współpracy słynnego Instytutu, tym razem z duńską marką e3light. Jej efektem jest kolekcja minimalistycznych lamp, oczywiście w słynnych kolorach od Pantone.

I tak oto w kolekcji mamy bardzo proste lampy-żarówki na kablu, lampy podłogowe i stołowe, plafony, a także klosze, które idealnie zaprezentują się nad stołem. Aktualnie dostępne kolory? White (biały), Black Beauty (czarny), Cardinal (ciepła czerwień), Forest Biome (zieleń), Sargasso Sea (jasny granat), and Pewter (szarość). Ceny zaczynają się już od około 60 dolarów. Prosty, wręcz minimalistyczny design sprawia, że lampy będą pasowały do wielu różnych wnętrz i przestrzeni.

Ciekawe, czy do obecnej gamy dostepnych kolorów lamp dołączy kolor roku 2018. Instytut Pantone ogłosi swój wybór już całkiem niedługo bo naprawdopodobniej w pierwszej połowie grudnia. Mamy już nawet swoje redakcyjne typy. A Wy jaki kolor obstawiacie? Dajcie nam znać w komentarzach.