Wnętrze apartamentu Oxygen przy Złotej 44 w Warszawie to dzieło architektek Małgorzaty Muc i Joanny Scott z pracowni Muc & Scott Interiors. Aranżacje powstały dzięki Galerii Heban. Tutaj liczy się każdy detal poczynając od fortepianu Steinway & Sons Spirio, przez kawowy stolik Acer na świecach w kryształowych słojach skończywszy.

W otwartej strefie dziennej znajdziemy meble marek takich jak Visionnaire, FIAM Italia, czy Tonelli Design. Welurową, miękką tapicerką urzeka sofa Denzel, w oko wpada też lustrzana komoda i okrągłe lustro Central o imponującej średnicy 200 cm. To, co zachwyca w tym wnętrzu to z pewnością imponująca kolekcja sztuki. Galerię współczesnej rzeźby stworzyła tu Lena Szwed-Strużyńska (Leonarda Art Gallery). W kolekcji eksponowanej w apartamencie są dzieła Jarosława Borka (falujące obiekty z plexi), Michała Jackowskiego (inspirowane klasycznymi posągami) i Krzysztofa Renesa (mosiężne, minimalistyczne prace z cyklu „Universale”). 

To w tym apartamencie znajdziemy gabinet Daniela Libeskinda, wyposażony w meble według jego projektu. Autorskie biurko „Scribe” marki FIAM Italia zostało w całości wykonane z transparentnego szkła, a lustra „The Wing” Lieskinda optycznie powiększają przestrzeń. Geometryczna forma sofy „Gemma” (Moroso) nie pozostawia wątpliwości, że jesteśmy w bardzo nowoczesnym, luksusowym apartamencie o futurystycznym designie, na ścianach zaś zobaczymy szkice architekta przedstawiające projekt Złotej 44.