Wiosna to czas pierwszych prac w ogrodzie. Kwitną pierwsze kwiaty, trawnik gęstnieje, a puste skrzynki proszą się o nasadzenia. Ze względu na epidemię koronawirusa wielu z nas odkrywa teraz uroki przydomowych ogródków i uprawy ziół czy kwiatów na balkonie. Uprawa i pielęgnacja roślin przynosi wiele radości i choć na chwilę odrywa od trudnej rzeczywistości. Dla wszystkich amatorów ogrodnictwa ZARA HOME przygotowała specjalną kolekcję

Co przyda się do pracy w ogrodzie?

Co znajdziemy w tej ogrodowej kolekcji? Przede wszystkim piękne donice i osłonki (z kamionki i ceramiki, o różnych rozmiarach i kolorach), do tego zestaw podstawowych narzędzi ogrodniczych (motyka, pazurki do spulchniania ziemi, sekator) i skrzynię na nie, a także szczotkę oraz akcesoria ułatwiające sadzenie. Jest też zestaw do nawadniania (konewki i spryskiwacz), duża torba na przykład na suchą trawę czy liście. 

W ZARA HOME zamówimy też (z wysyłką do domu) nasiona ulubionych kwiatów czy ziół (w stylowych torebeczkach, lub specjalnych puszkach). Jest też coś dla miłośników flory we wnętrzach - ryciny w retro stylu z lemonią, szczawikiem do powieszenia na ścianie, książka o najpiękniejszych roślinach, ściereczki kuchenne z rysunkiem ogrodowych sprzętów i stylowe wazony.   
PS. Zauważyliśmy, że od niedawna zakupy w ZARA HOME można zrobić też w aplikacji ZARA.