Po sukcesie pierwszej książki „O kwiatach” przyszedł czas na roślinną dogrywkę. Kwiaty&Miut czyli Łukasz Marcinkowski i Radek Berent wydali właśnie kolejny album "O roślinach". Ich poznańska pracownia florystyczna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, a piękne mieszkanie, znajdujące się tuż nad nią, pokazywaliśmy Wam w czerwcowym numerze naszego magazynu (nr 3/2017, Szczęśliwy Traf). 

Nowy album duetu Kwiaty&Miut to kompendium wiedzy o roślinach doniczkowych. Dowiecie sie z niego jak pielęgnować kwiaty, jak o nie dbać i jak prawidłowo hodować w domu czy biurze. W środku znajduje się atlas 50 roślin. A wszystko to okraszone prywatnymi historiami autorów i przede wszystkim pięknymi zdjęciami. Monstery, pieniążki, wężownice, anginki, paprotki i pelargonie - czego tam nie ma!

Książkę objęliśmy oczywiście naszym patronatem. Z uwagą przeczytaliśmy i obejrzeliśmy nasz redakcyjny egzemplarz. Trzeba przyznać, że to pozycja nie tylko ciekawa, ale również bardzo ładnie wydana. Opracowanie graficzne zachwyca. Polecamy ten wyjątkowy album na prezent dla miłośników roślin. Będą wniebowzięci. A już niedługo na naszych instastories zajrzymy do środka.

"O roślinach"
Radosław Berent, Łukasz Marcinkowski
cena: 79 złotych