Znajdziecie w nim dużo pozytywnej energii, której teraz tak bardzo potrzeba. Piszemy o mądrych projektach, które dają nadzieję na lepszą przyszłość i pokazujemy piękne przedmioty i przestrzenie, które dają odskocznię od codzienności.

10 tematów, które poruszą Was w najnowszym ELLE Decoration:

1.    Głos ukraińskich projektantek w obliczu wojny – po prostu usłyszcie go.
2.    Kto będzie rozgrywał karty w designie w najbliższym czasie? Zdradzamy prognozy redaktorek i redaktorów naczelnych międzynarodowych wydań ELLE Decoration.
3.    Regeneracja jako odpowiedź na kryzys klimatyczny – wyśledziliśmy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym architektura i design mogą oddawać planecie więcej niż zabierają.
4.    Doha – mekka poszukiwaczy najlepszej sztuki i wzornictwa na Bliskim Wschodzie.
5.    Diébédo Francis Kéré – tegoroczny zdobywca Nagrody Pritzkera udowadnia, że architektura może zmieniać świat. Poznajcie historię tego wizjonera z Burkina Faso i jego budowle, które wpłynęły na los ludzi Czarnego Lądu.
6.    Współmorze – temat festiwalu Gdynia Design Days jak zwykle intrygujący i wieloznaczny – zaplanujcie z nami swój kalendarz na 2-10 lipca!
7.    Oprócz błękitu nieba… potrzeba nam pięknego tarasu! Podrzucamy sporo inspirujących pomysłów na to, jak urządzić przestrzeń outdoorową. Nasza okładkowa recepta: bliskość natury plus kolor!
8.    Odwagi! Właściciele mieszkań, które wybraliśmy do tego numeru, mają charakter i nie bali się go użyć.
9.    Świat mody i wnętrz sygnowany nazwiskami Dolce & Gabbana. Poznajcie szczegóły współpracy słynnego duetu – pikantne na pewno w kolorach ;)
10.    Być jak… Rosana Orlandi – tych przedmiotów nie powstydziłaby się mediolańska wyrocznia. Kto jest chętny?