Katalog BoConcept na 2016 rok ma swoją międzynarodową premierę już 1 września. Można otrzymać go bezpłatnie w salonach marki lub obejrzeć oraz zamówić na stronie internetowej boconcept.pl.

Najnowszy katalog BoConcept to dużo więcej niż tylko estetyczne zdjęcia prezentujące produkty. To odpowiedź na wyzwanie stworzenia papierowego katalogu w cyfrowym świecie. Marka chciała dać wiecznie zabieganym i wciąż podłączonym do sieci klientom szansę na głębszy oddech, zanurzenie się w świecie designu i znalezienia inspiracji do urządzenia własnych domów. Pełen pięknych zdjęć i inspirujących wskazówek katalog zachwyca treścią i formą.

Na okładce katalogu znalazły się dwie duńskie ikony – aktor Mads Mikkelsen, znany polskim widzom między innymi z kultowego serialu „Hannibal” oraz stylowy fotel Imola. Obecność gwiazdy duńskiego kina na okładce nie jest kwestią przypadku. Mikkelsen zagrał w dwóch wyprodukowanych przez BoConcept filmach, które już odniosły wielki sukces – THE CALL oraz THE GUEST.

W najnowszym katalogu szczególne miejsce zostało zarezerwowane dla mebli-ikon odzwierciedlających charakter marki, a poza tym eksperci BoConcept przygotowali również 16-stronnicową specjalną część katalogu, w której dzielą się praktycznymi wskazówkami na temat aranżowania własnej przestrzeni.


Nowy katalog BoConcept na 2016 rok - galeria>>