Jak  w Hollywood Hills mieszkają Josephine Skriver i Alexander DeLeon? Dzisiaj zaglądamy do nowego domu modelki i jej narzeczonego, muzyka. Para kupiła całkiem niedawno nieruchomość z widokiem na wzgórza Kalifornii za ponad dwa miliony dolarów.

Sam dom to parterowy budynek z lat 70 ubiegłego wieku. Styl? Elegancki minimalizm z odrobiną akcentów retro. Mamy tu sporą przestrzeń dzienną, kuchnię, trzy sypialnie i dwie łazienki. W salonie uwagę przykuwa polerowana podłoga z betonu, modułowa szara sofa i designerski kominek-koza. Niedaleko mamy jadalnię z długim stołem i ciekawą lampą, która przywodzi na myśl współczesne rzeźby. Tuż obok stanęła marmurowa wyspa kuchenna z częścią barową. Dalej biała zabudowa kuchenna i wszystkie sprzęty potrzebne do gotowania.

W sypialni para postawiła na minimalizm - oprócz dużego łóżka znalazło się miejsce na biureczko vintage i wnękowe szafy. Łazienkę urządzono w podobnym, oszczędnym stylu (czerń i biel, prosta armatura i szafki). Dom posiada taras i ogród z niewielkim basenem, miejscem do relaksu (leżanki i inne meble ogrodowe) i wspólnego biesiadowania na otwartym powietrzu (grill, duży stół). 

Jak mieszkają inne modelki? TUTAJ zobaczycie apartament Gigi Hadid.