Zara Home otworzyła właśnie w Palma de Mallorca nowy concept store we współpracy z Isabel López-Quesadą, jedną z najlepszych dekoratorek wnętrz na świecie. Na czym polega jego wyjątkowość? Sklep mieści się w dwupiętrowym domu (z 1930 roku) i ma powierzchnię ponad 500 metrów kwadratowych. Jego klienci poruszają się zaś po konkretnych pomieszczeniach: holu, salonie, jadalni, sypialniach, pokojach dziecięcych, kuchni, łazience, garderobie, a nawet pralni. 

Oczywiście wszystkie pomieszczenia umeblowano i udekorowano produktami ZARA HOME. We wnętrzu wykorzystano materiały tworzące ciepłą, domową atmosferę, a główną rolę odgrywają podłogi z marmuru, drewno i tekstylia. W powietrzu można wyczuć ulubiony przez klientów zapach marki  White Jasmine, w uszach pobrzmiewa muzyka, którą oczywiście także można kupić w sklepie. Tu nie ma typowej wystawy. Są po prostu okna, przez które do środka mogą zaglądać zainteresowani klienci. 

W concept store ZARA HOME można też liczyć na: darmowy dostęp do Wi-Fi, fachową obsługę zamówień internetowych (paczki trafiają do klientów w 48 godzin po złożeniu zamówienia) i specjalne, interaktywne lustra pomagające w wyborze towaru, ręcznie wykonane z lokalnych surowców koszyki na zakupy.