Oto zupełnie nowy butki Fendi w Monte Carlo zaprojektowany przez Dimorestudio (zespół w składzie Brit Moran i Emiliano Salci). Jest luksusowy i bardzo stylowy.

Atmosfera w tym trzypiętrowym wnętrzu? Wyrafinowana. Bardziej przypomina tę panującą w eleganckim, rzymskim apartamencie niż w sklepie z ubraniami i skórzaną galanterią. Kameralny klimat salonu zapewniają wyrafinowane elementy wyposażenia, w tym meble i rozwiązania stworzone specjalnie dla tego miejsca. Dimorestudio postawili też na meble vintage: stare sofy i tapicerowane fotele. Są też fotele rattanowe, nakryte futrzastymi narzutami, do tego cenny marmur i dużo lustrzanych powierzchni. Warte uwagi są również retro lampy od Petera Celsinga i Hansa Agne Jakobssona.

Na parterze znajdują się galanteria skórzana i akcesoria damskie na imponujących podświetlanych półkach z pleksiglasu i miedzi. Jest też „Gentleman's club” na poziomie -1 - przytulna przestrzeń całkowicie poświęcona modzie męskiej. Nam w całym butiku Fendi najbardziej spodobały się złote tapety w żurawie. A co najbardziej wpadło w oko Wam?