Amerykańska modelka Gigi Hadid już wkrótce zostanie mamą. Całkiem niedawno skończyła urządzanie swojego nowojorskiego apartamentu, co zbiegło się w czasie z początkiem lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa. Efektem pochwaliła się na instagramie. 

Ostatni rok spędziłam na projektowaniu mojego wymarzonego miejsca. [...] nie mogę się doczekać chwil spędzanych w tej przestrzeni urządzonej z małą pomocą ulubionych projektantów, którzy w lot chwytali moje pomysły i nie nazwali mnie szaloną - napisała Gigi w poście ze zdjęciami mieszkania. Za pomoc podziękowała też mamie i Gordonowi Kahnowi (znanemu nowojorskiemu architektowi).

Jakie jest mieszkanie Gigi Hadid? Bardzo kolorowe - to na pewno. Część kuchennych frontów ma szklane szybki wypełnione barwionym makaronem, a ozdobą blatu jest ogromna misa z bilami do snookera i bilarda. Ozdobą salonu jest modułowa sofa z każdą częścią w innym kolorze (choć w oczy rzucają się te energetycznie pomarańczowe). W łazience modelki na ścianach tuż obok marmurowej okładziny zobaczymy okładki New Yorkera. Schody wyłożono zaś wzorzystą wykładziną we wszystkich odcieniach tęczy. Najspokojniej jest chyba w sypialni. Choć i tu nad drewnianym zagłówkiem łóżka zawisła kolorowa ceramika.  Fani modelki są zachwyceni wystrojem. W internecie nie brakowało jednak krytycznych głosów: "Jak w akademiku." - to jeden z łagodniejszych komentarzy znalezionych w sieci.  
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Lip 25, 2020 o 10:11 PDT