Czy mamy na pokładzie fanów serialu "Sukcesja"? Jeśli tak to z pewnością zainteresuje Was ciekawostka dotycząca jednego z serialowych wnętrz. Otóż apartament, własność byłej żony Kendalla Roya, wystawiono właśnie na sprzedaż. Znajdująca się w Nowym Jorku nieruchomość pojawiła się właśnie w ofercie agencji nieruchomości Sotheby's International Realty. Cena? Trochę ponad 23 miliony dolarów. 

Apartament z 3 sezonu "Sukcesji" znajduje się w Woolworth Tower Residences w eleganckiej dzielnicy Tribeca. Dwupoziomowe lokum (ponad 2 tysiące metrów kwadratowych powierzchni!) ma ogromny salon z charakterystycznymi, kręconymi schodami, do tego pięć sypialni, cztery pełne łazienki i dwie osobne toalety, kuchnię z jadalnią, prywatny taras i wspaniały widok na Manhattan. Nowy właściciel będzie mógł korzystać także z basenu i centrum fitness, które znajdują się w budynku. Jeśli oglądacie pilnie "Sukcesję" to wiecie, że inne wnętrza z tej produkcji także zasługują na uwagę. Wymienimy tu chociażby dwupoziomowy penthouse Logana Roya przy Piątej Alei i jego ukochany letni pałac w Hamptons. Zainteresowanie budzi też posiadłość lady Caroline Collingwood.

W trzecim sezonie "Sukcesji" jesteśmy świadkami wojny między ojcem, Loganem, a synem Kendallem Royem. Pod koniec października podjęto decyzje o produkcji czwartego sezonu. Na razie nie znamy szczegółów fabuły.