Szlachetne kamienie i kruszce potrzebują szlachetnej oprawy. Najlepiej takiej jaką zapewnia im nowo otwarty Concept Store YES.

W zabytkowych wnętrzach warszawskiej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego, przy ul. Mokotowskiej 57 powstało miejsce, które łączy klimat domowej przestrzeni i ekskluzywnego salonu z wyjątkową biżuterią.
Nad wystrojem i koncepcją aranżacji wnętrz czuwało poznańskie biuro architektoniczne Wierszyłłowski i Projektanci. Z wyjątkowym pietyzmem zachowano zabytkową tkankę. Sztukaterie, piece i parkiety zyskały nowy blask dzięki czemu wnętrza zachowały swój oryginalny klimat. Designerskie meble i lampy nadały mu natomiast współczesny charakter. Na dwóch poziomach w eleganckich gablotach prezentowane są kolekcje marki YES. Można podziwiać je rozsiadając się wygodnie na jednej z wygodnych sof lub foteli, które znajdują się w salonie. Najcenniejsze obiekty, takie jak olśniewające pierścionki z Diamentem Idealnym YES ® prezentowane będą w specjalnym Dark Roomie, gdzie czarne ściany i odpowiednio ustawione światło uwydatnią ich niepowtarzalne piękno.
Odwiedzający Concept Store YES,  będą mogli tu nie tylko cieszyć oczy unikalną biżuterią, ale również nabyć tu inspirujące albumy poświęcone designowi, modzie i oczywiście sztuce złotniczej. Na miejscu będzie można także obejrzeć zdjęcia z wszystkich sesji do Kalendarza YES, a wybrane fotografie będą dostępne w sprzedaży w kolekcjonerskiej edycji sygnowanej podpisami autorów.

W swoim założeniu ma być to więc nie tylko elegancki showroom biżuterii, ale również przestrzeń, gdzie będą odbywać się eventy i wydarzenia kulturalne. Miejscem spotkań, gdzie przenikają się kultura, sztuka i biznes, gdzie spotykają się klienci, styliści, dziennikarze i wszyscy przyjaciele marki YES.

 GALERIA >>>

tekst:Anna Chwalińska