W kwietniowym wydaniu redakcja ELLE Decoration prezentuje wnętrza pierwszego domu mody Christiana Diora. Wielki projektant poświęcił swojemu atelier nie mniej uwagi niż samej kolekcji. W latach 40., wykończenie wnętrz powierzył projektantowi Victorowi Grandpiere, z którym rozumiał się bez słów ze względu na ich wspólne zamiłowanie do stylu Belle Epoque. Przez lata pokazy Diora odbywały się właśnie w tym atelier na paryskiej Avenue Montaigne, które obecnie znów świeci dawnym blaskiem.  

W najnowszym numerze ELLE Decoration znajdziecie również relację ze styczniowej edycji targów wnętrzarskich Maison&Objet w Paryżu, przewodnik po Tel Awiwie – mieście pełnym Bauhausu sztuki i smaków, a także Wielkanocne inspiracje. 


ELLE Decoration to jedyny w Polsce międzynarodowy magazyn o wnętrzach. Dostępny w 25 krajach od ponad 20 lat, jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie dekoracji wnętrz, designu oraz dobrego stylu, a przy tym świetnie rozpoznawalną na całym świecie marką. ELLE Decoration inspiruje, doradza i kreuje nowe trendy. Na całym świecie ma ponad 8 000 000 czytelników!