Tego lata IKEA zachęca do otwierania się na zupełnie nowe przestrzenie i spoglądanie na otoczenie w inny sposób. Dzięki kolekcji SOMMAR 2016 każde miejsce może okazać się idealnym na zorganizowanie pikniku ze znajomymi lub rozkoszowanie się chwilą spokoju z ulubioną lekturą w ręku.

Letni asortyment IKEA koncentruje się na tekstyliach, oświetleniu i dekoracjach, dzięki którym spędzenie czasu z najbliższymi stanie się przyjemniejsze. Łatwe do czyszczenia obrusy, papierowe talerze, jednorazowe kubki czy serwetki przydadzą się przy organizacji przyjęcia w pobliskim parku podczas zachodu słońca.

Kolekcja pozwala również zadbać o balkon, który może stać się dodatkową przestrzenią w domu – miejscem relaksu lub zakątkiem do posadzenia roślin. Nieważne, czy jest duży czy mały. Wystarczy kilka nowych dodatków, a stanie się wymarzonym miejscem na śniadanie lub popołudniową drzemkę. Dzięki wykorzystaniu wygodnych puf, skrzynek na rośliny oraz kilku poduszek  moze stać się letnim azylem, w którym można odzyskać spokój i równowagę. 

W kolekcji IKEA SOMMAR 2016 znalazło się również coś dla miłośników gotowania i długiego biesiadowania na świeżym powietrzu. Przenośny grill węglowy, meble ogrodowe oraz zastawa stołowa wykonana z kamionki będą bardzo pomocne przy organizacji spotkania z zaprzyjaźnionymi sąsiadami. A gdy już zajdzie słońce, wystarczy powiesić kilka LED-owych lamp, które zadbają o wyjątkowy nastrój w ogrodzie lub na tarasie.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ >>>