Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w Warszawie powraca! Trzeci raz warszawiacy i turyści będą mogli podziwiać stolicę nocą z najwyższych budynków w mieście już 29 września. Noc Wieżowców to jedyne tego rodzaju wydarzenie na świecie. Jego organizatorem portal NowaWarszawa.pl. Partner tegorocznej edycji to Cushman & Wakefield

Wrześniowa impreza przyniesie sporo niespodzianek. Na liście budynków, które biorą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, pojawią się dobrze znane mieszkańcom Warszawy wieżowce. Będą na niej również debiutujące w tym roku budowle. Po raz pierwszy będzie można podziwiać widoki z okien hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre. Gospodarze przygotowali dla uczestników ponadto Happy Hour w barze. Kolejną niespodziankę przygotował hotel Westin. Każdy uczestnik otrzyma kupon 1+1 na drinka oraz dodatkowo za opublikowanie zdjęcia z baru na Instagramie z odpowiednimi # otrzyma voucher do wykorzystania przy następnej wizycie. W wieżowcu Warsaw Trade Tower goście będą mogli korzystać ze specjalnie przygotowanych przez Delta Optikal na ten wieczór lornetek i lunet. Podczas Nocy Wieżowców zadebiutuje również hotel Leonardo Royal Hotel Warsaw (JM Tower), kompleks biurowy Generation Park oraz Hotel Europejski z niesamowitym widokiem na skyline i plac Piłsudskiego. Ciekawostką będzie możliwość odwiedzenia po raz ostatni przeznaczonego do rozbiórki wieżowca Ilmet przy rondzie ONZ. Budynek w przyszłości zastąpi ponad 188 metrowa wieża. 

Oto budynki, które biorą udział w Nocy Wieżowców:

Hotel Europejski
Cosmopolitan
Eurocentrum Office Complex
Intercontinental Warszawa
Intraco
Ilmet
Generation Park
Novotel
Rondo 1
Warsaw Spire
Prosta Tower
Warsaw Trade Tower
Złota 44
Leonardo Royal Hotel Warsaw (JM Tower)
Westin
Holiday Inn Warsaw City Centre
Błękitny Wieżowiec

WAŻNE: Jak zdobyć wejściówki?

Rezerwacji terminów można dokonywać za pośrednictwem platformy rezerwacyjnej (http://nocwiezowcow2018.evenea.pl/), gdzie codziennie dodawane są kolejne pule biletów. Wejściówki rezerwuje się na konkretny budynek i godzinę (jedna osoba może nabyć maksymalnie 4 sztuki biletów). Z biletem należy stawić się we wskazanym miejscu 15 minut przed godziną wejścia. Ponadto organizatorzy przygotowali konkurs, w którym można wygrać wejściówki na Warsaw Spire, Złotą 44 I Rondo 1. Wystarczy, że zainteresowani udziałem w Nocy Wieżowców opublikują na Instagramie zdjęcie warszawskich wieżowców i oznaczą je hashtagami: #NocWiezowcow2018 #NocWiezowcow #NowaWarszawa #Rondo1 #WarsawSpire #Zlota44. Autorzy najciekawszych fotek otrzymają dwuosobowe wejściówki.