Stół Lasu, krzesła Merano projekt Alex Gufler, materiały prasowe TON

Po długim okresie panowania surowego stylu skandynawskiego pragniemy czegoś więcej. Miłośników tysiąca odcieni szarości uspokajamy – w 2021 roku wciąż nie opuścimy chłodnej północy. Tchnijmy w nią tylko nieco życia. Niektórzy skłaniają się ku optymistycznym odcieniom żółtego – musztardowe zasłony, kanarkowe obicia krzeseł, bursztynowe dywany... Inni mówią o purpurze i fuksji, a kolejni łaknąc odpoczynku i wyciszenia kierują się w stronę błękitu i beżu. Niezależnie od tego, która z tych możliwości jest bliższa naszemu sercu, priorytetem jest funkcjonalność. 

Stół i krzesła Malmo projekt MICHAL RIABIČ, materiały prasowe TON

Powrót do natury to trend, który w dobie home office nie prędko odejdzie w zapomnienie. W 2021 roku królować będzie drewno, które pięknie wkomponuje się w przestrzeń pełną roślin i kwiatów. Zauroczy nas również styl japandi, czyli udoskonalenie skandynawskiej prostoty za pomocą japońskiej harmonii i równowagi. Urządzając jadalnie w zgodzie z japandi szukać będziemy rozwiązań minimalistycznych, ale też bliskich naturze. Wiklinowe krzesła, drzewka bonsai i wyroby z bambusa – wnętrza japandi dekorowane są oszczędnie, a więc zadbaj o to, by każdy przedmiot był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dotyczy to nie tylko ozdób, ale przede wszystkim mebli. 

 

Meble z dobrej jakości drewna to wnętrzarski m

Stół Stelvio, krzesła Albu projekt Alex Gufler, materiały prasowe TON

ust have 2021 roku. Dzięki nim dom czy mieszkanie stanie się przytulne i ciepłe, nabierze ducha hygge. Na genialną jakość i świetny design meblarskich wyrobów warto zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania stołu do jadalni. To w końcu najważniejszy element całego pomieszczenia - miejsce dzielenia się emocjami, wspólnego celebrowania uroczystości, czy wieczornych rozmów przy lampce wina. Stół musi być zarówno funkcjonalny, tak aby każdy z domowników znalazł przy nim dla siebie miejsce, ale również pełen charakteru – to on przyciąganie najwięcej uwagi w pomieszczeniu. Szeroką gamę stylowych mebli z naturalnego drewna proponuje m.in. marka TON, która na rynku działa już od 1861 roku. W jej ofercie znajdziemy wysokiej jakości drewno z szlachetnych gatunków dębu i buka, które cieszyć nas będzie przez wiele lat, nie tracąc przy tym swojej wyjątkowej formy. Naszym faworytem jest zdecydowanie stół Leaf projektu studia E-ggs, który w 2017 roku zdobył nagrodę Red Dot. Blat wykonany z litego drewna daje imponujący efekt unoszenia się w powietrzu, a cała konstrukcja pełna jest unikatowych detali.  

Stół Leaf projekt E-ggs Studio, materiały prasowe TON

Więcej naszych meblowych ulubieńców odkryjecie na stronie ton.eu/pl/. Ostrzegamy - czekają Was tam same zachwyty!