Naklejki ścienne to szybki, prosty i mało kosztowny sposób na metamorfozę każdego pomieszczenia - od przedpokoju, poprzez salon, sypialnię, pokój dziecięcy, a nawet kuchnię. Dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach zadowolą nawet najbardziej wybrednych i dopasują się do każdego stylu zaaranżowanego wnętrza.

Na rynku mamy bardzo bogatą ofertę producentów w zakresie naklejek ściennych - od klasycznych motywów roślinnych, kwiatowych, zwierzęcych, które sprawdzą się w salonie i pokoju dziecięcym poprzez bajkowe motywy graficzne, aż po naklejki udające sprzęty domowe jak wieszak, zegar czy lustro. Bardzo popularne stały się ostatnio naklejki-napisy z cytatami i przysłowiamy. Ten rodzaj nadaje indywidualnego charakteru wnętrzu. Dodatkowo sami możemy wybrać cytat z ulubionej książki lub piosenki, a producent wykona dla nas naklejkę na zamówienie.

Jeśli naklejka nam się znudzi, szybko możemy ją usunąć. Dobrej jakości naklejki nie pozostawiają kleju na ścianie. 

Tylko od naszej wyobraźni zależy, jakim motywem udekorujemy nasz dom i które pomieszczenie wybierzemy. Inspirujący cytat do salonu, małe zoo w pokoju dziecięcym, pędy bambusa przy łóżku w sypialni? Wybór jest nieograniczony!

Naklejki na ścianę - prosty sposób na modną metamorfozę każdego wnętrza - galeria>>