Szaleństwo Zakupów, ogromna akcja rabatowa, rusza w piątek 4 października i potrwa do 5 października. Przygotujcie się na zniżki w Waszych ulubionych sklepach, także tych z wyposażeniem wnętrz. Na stronie akcji TUTAJ znajdziecie dokładną listę sklepów, które biorą w niej udział, regulamin oraz terminy obowiązywania zniżek (czasami kupony są ważne przez jeden dzień - sprawdźcie to przed zakupami).  Oto nasza lista pięknych rzeczy do domu, które warto kupić szczególnie w niższych cenach.

Szaleństwo zakupów 2019: modne sukienki na jesień >>

Co wpadło nam w oko? Pudroworóżowy fotel od MILOO Home (2792 zł zamiast 3490 zł), różowy wazon z Wonder (25,60 zł w miejsce starej ceny 32 zł) i różowe szklanki z 9design (cena po obniżce 124,80 zł). Uwagę przykuły także eleganckie, aksamitne poszewki na poduszki, cena po 20% rabacie - 37,60 zł za sztukę  (eurofirany.com.pl), szklany dzbanek z DUKI (z ceną obniżoną na 60 zł), designerskie krzesło Masters od Kartell (w obniżonej cenie 648 zł) oraz stolik z gazetnikiem z Bonami (144 zł zamiast 180 zł). Oczywiście spodobały nam się też "pachnące" rzeczy: świece z Plant Store (po obniżce tylko 55,20 zł zamiast 69 zł) o lampy Berger Paris (160 zł zamiast 200 zł). Miłośnikom gotowania polecamy okrągła brytfannę od Le Creuset (924 zł zamiast 1150), a dla fanów czerni mamy piękny pojemnik Versace Gypsy (za 348 zł zamiast 435 zł) i talerz organic od KARE w obniżonej cenie 12 zł. Oczywiście polecamy też naszą roczną prenumeratę, za którą podczas Szaleństwa Zakupów zapłacicie tylko 68 złotych (dostępne także warianty z dodatkami)!


Rabaty i zniżki to jednak nie wszystko. W czasie trwania Szaleństwa Zakupów w warszawskiej Galerii Mokotów w znajdziecie specjalnie przygotowane strefy Beauty i Chillout. To na nich czekać będą na was eksperci, którzy pomagać będą przygotować się na wieczorne wyjście. Wszystko to oczywiście przy dobrej muzyce i pysznych koktajlach pełnych witamin. W sobotę w Galerii Mokotów odbędą się z kolei debaty i panele dyskusyjne. Dowiecie się na nich,m.in. jak przebić się w branży mody i czy mamy na świat fashion realny wpływ. W wyznaczonych strefach czekać na was będą z kolei styliści ELLE, Glamour i ELLE Man. W pierwszy weekend Szaleństwa Zakupów rozdawane będą także prezenty - kosmetyki oraz gadżety. A przez cały tydzień będą odbywały się warsztaty - kulinarne, związane ze zdrowiem i urodą. Więcej szczegółów znajdziecie TU