Gdy na dworze coraz bardziej pochmurno i szaro, wygodny fotel może okazać się idealnym rozwiązaniem na przetrwanie jesienno-zimowego sezonu. Miękki i przytulny potrafi przybrać ciekawe kolory - róż, pomarańcz, turkus - które wprowadzą barwę do wnętrza i dobrze w nim zagrają (często nawet rolę główną!). Odpowiedni model sprawi, że wnętrze nabierze charakteru i ostatecznego szlifu, a przy tym nie będzie nudne.

W ofercie producentów mamy bardzo szeroki wybór foteli i choć popularnością cieszą się klasyczne modele w neutralnych kolorach - szarościach, beżach i czerniach - to jednak warto rozglądnąć się za ciekawszą propozycją.

Zarówno jeśli chodzi o kształ jak i kolor może warto w przypadku fotela pokusić się o odrobinę szaleństwa i wybrać model w żywej barwie lub o nowoczesnym kształcie. Bardzo dobrze wyglądają klasyczne modele w kolorowej tkaninie lub nowoczesny, designerski w zgaszonych barwach, która wydobywa ich piękny kształt.

Fotele skórzane to już absolutna klasyka, na pewno sprawdzą się w wielu wnętrzach, a przy tym będą trwałe i zagoszą w naszych domach na lata.

Najciekawszą propozycją są fotele z podnożkiem - to szczyt wygody i domowego komfortu! Nie dosyć, że możemy ułożyć się wygodnie w fotelu, to jeszcze swobodnie wyciągnąć nogi na dopasowanym, niewielkim podnóżku, będącym kontunuacją fotela. Taka wersja zalecana jest dla marzycieli, moli książkowych i wszystkich zapadających w jesienno-zimowy półsen. 

Najpiękniejsze fotele - stworzone z myślą o wypoczynku - galeria>>