Campo to współczesny grill house serwujący głównie argentyńskie steki i inne południowoamerykańskie dania. Za projekt wnętrza tej restauracji odpowiada BUCK.STUDIO, to samo, które zaprojektowało słynną, wrocławską cukiernię Nanan. Campo zostało właśnie wyróżnione w prestiżowym konkursie WORLD INTERIORS NEWS (WIN) AWARDS 2017. Pokonało w nim lokale z różnych zakątków świata, między innymi z Wielkiej Brytanii, Australii i Dubaju. Gratulujemy tego dużego sukcesu!

W internecie zwycięską restaurację szybko okrzyknięto najpiękniejszą na świecie. Rzeczywiście Campo wyróżnia się wśród pozostałych nominowanych projektów. Znaki szczególne? Czternastometrowy, drewniany regał, mozaika z czarnych otoczaków i piękna, dębowa podłoga. Do tego oryginalne oświetlenie, kanapy w kolorze karmelu i niezwykła dbałość o każdy detal wystroju. 
A w ten sposób międzynarodowe jury uzasadniło swój werdykt:
Projekt ma wyrazisty charakter ze starannie przemyślanymi rozwiązaniami, które zostały znakomicie zrealizowane. To wyjątkowe wnętrze zdecydowanie wyróżniło się konsekwentnym i sugestywnym stylem wizualnym. Odważne użycie ciemnej palety kolorystycznej skupia uwagę na użytych materiałach i ich teksturach. Niezwykła dbałość o detale jest obecna także w identyfikacji wizualnej i akcesoriach prowadząc spójny dialog z gośćmi restauracji.