Najpiękniejsze łazienki na instagramie? Stawiamy dolary przeciwko orzechom, że to te z nowojorskiego hotelu The Ludlow na Lower East Side. Hotelowi goście często robią im zdjęcia i wrzucają do sieci. Nic dziwnego. Design całego hotelu jest interesujący, ale łazienki to już prawdziwy majstersztyk.

Instagram zamierza ukryć licznik polubień! Trwają właśnie pierwsze testy >>

Pokój kąpielowy

Jak wygląda łazienka z hotelu The Ludlow?

Białe kafle typu "metro" z czarną fugą, mosiężne krany i kurki, marmurowe blaty i misternie ułożona mozaika na podłodze naprawdę robią wrażenie. Do tego wanny usytuowane przy oknach z panoramą NYC i wizażowe lustra z żarówkami w stylu starego Hollywood. Całość w nieco surowym, ale jednocześnie bardzo eleganckim stylu retro. Dodatkowo na wyposażeniu goście znajdą kosmetyki Red Flower - marki dbającej o naturalne formuły, plus miękkie, białe szlafroki od domu mody Maison Martin Margiela. Nocleg w The Ludlow to wydatek minimum 1300 złotych za dwuosobowe studio.

Jak się Wam podobają łazienki z The Ludlow? Do inspiracji tym stylem  przy urządzaniu swojej nowej łazienki przyznała się Jessica Mercedes. W dość podobnym klimacie swoje kąpielowe wnętrza urządziły Kasia Tusk i Maja Sablewska.  

Mieszkanie Kasi Tusk