Numer ELLE Decoration, który właśnie wkracza na rynek, jest wypełniony po brzegi: dowiecie się, co nowego pojawi się polskich sklepach, jakie przedmioty i meble warto wybrać do domu, poznacie też nowe trendy w designie.W tym wydaniu podpowiadamy także, jak zaaranżować stylową, komfortową sypialnię i jak urządzić wygodną garderobę. Zapraszamy w podróż do Toronto (będziecie wiedzieli, gdzie warto zajrzeć, kiedy już traficie na drugą półkulę) i do odwiedzenia – na razie tylko wirtualnie – niezwykłych hoteli zaprojektowanych przez słynnych kreatorów mody: Giorgio Armaniego i Karla Lagerfelda.

Spragnionych sztuki zapraszamy do amerykańskiej  pracowni Dariusza Labuzka, polskiego architekta, który w ostatnich latach intensywnie zajął się malarstwem i zaczął odnosić przy tym niemałe sukcesy (jego prace są sprzedawane m.in. przez Saatchi Art.).

Dla miłośników pięknych wnętrz tym razem mamy urzekająco pomysłowe i fascynujące mieszkania polskie i włoskie. A tych, którzy już tęsknią za latem, zapraszamy do obejrzenia relacji z festiwalu Gdynia Design Days i wystawy pokonkursowej "Młodzi na start”.


Najnowszy numer ELLE Decoration jeszcze pachnie farbą drukarską – łapcie go jak najszybciej!