Kolejny bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w czwartek 30 września 2021 r. o godzinie 12:00. Tym razem tematem będą trendy w kuchni. 

Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, założycielki pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO i jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke. Partnerem spotkania jest marka Samsung.
Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?
•    Kolory, meble i trendy w aranżacji kuchni
•    Najlepsze materiały i rozwiązania techniczne
•    Personalizacja wnętrza
Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, które od 2014 roku wspólnie prowadzą pracownię projektowania wnętrz WZ STUDIO. Mają za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Architektki kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiają osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. 

W trakcie spotkania online architektki zaprezentują wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o najnowszych trendach w kuchni. Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować przez stronę OKK!design. Zapraszamy!