Ozdobne kokardy, aksamitki, papier w renifery i brokatowe śnieżynki, zgrabne ruchy nożyczek, do tego świąteczna muzyka w tle. Już od listopada czekamy na ten relaksujący i satysfakcjonujący moment pakowania gwiazdkowych prezentów. Unikatowych skarbów dla najbliższych najchętniej szukamy w TK Maxx. Markę wyróżniają przede wszystkim ceny do 60% niższe od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie a do tego ogromna różnorodność asortymentu i oryginalne upominki z metką projektantów z całego świata. Dla jednych wymarzonym prezentem jest przecież elegancki portfel, dla innych kaszmirowy sweter, a jeszcze dla innych pyszne słodkości albo nowy czajniczek na ulubioną herbatę. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu. 

Unikalne prezenty z TK Maxx dla każdego członka rodziny

TK Maxx to aż 6 działów (moda męska, damska, obuwie, akcesoria, produkty dla dzieci i produkty dla domu) - nietrudno tu zatem o wyjątkowy prezent dla wszystkich przyjaciół i członków rodziny. Są ubrania i akcesoria niszowych marek, również tych niedostępnych na co dzień w Polsce, bywają świetne, edukacyjne zabawki, do tego coś co absolutnie kochamy, czyli wyroby lokalnego rzemiosła, na przykład kosze ręcznie plecione przez kobiety w Ugandzie, marokańskie lampiony, krajowa ceramika czy słynne polskie wyroby szklane. Często są to pojedyncze, wyjątkowe egzemplarze, a wszystko pod jednym dachem. To jeszcze bardziej sprawia, że uwielbiamy wpadać właśnie do TK Maxx

Akademia Przyszłości

Tradycją w TK Maxx jest już kolekcja świątecznych produktów charytatywnych, z których dochód zasila program Akademia Przyszłości. W tym roku będą to ozdoby choinkowe, świąteczne kartki, skarpetki oraz świece zapachowe - w sam raz na drobny upominek. Dodatkowa satysfakcja? Pomoc dzieciom z lokalnych społeczności, które dzięki naszemu zakupowi będą mogły spełnić swoje marzenia.

Karty Upominkowe

Aby dać bliskim radość z samodzielnego polowania na perełki, warto zdecydować się na Kartę Upominkową TK Maxx. Obdarowany sam będzie mógł podjąć decyzję i wybrać wymarzony upominek w odpowiednim dla siebie czasie. Do tego ładnie ilustrowane karty nie tracą terminu ważności. Pojedynczą Kartę Upominkową można doładować kwotą do 999,99zł. Karty Upominkowe można nabyć w każdym sklepie TK Maxx oraz online TUTAJ.