Moda na konkretne kolory pojawia się i znika czasem bardzo szybko. Ostatnio tropimy dla Was wnętrza w popularnym millennial pink Znajdziecie je na przykład TUTAJ, TU i TU. Niedawno pokazywaliśmy także barwy, które są obecnie często i chętnie wybierane podczas malowania ścian w mieszkaniu (KLIK).

Angielska firma GF Smith zajmująca się produkcją kolorowego papieru postanowiła o ulubiony kolor zapytać internautów. I tak powstała ankieta online (zanotowano 30 tysięcy zgłoszeń z całego świata), na podstawie której większość respondentów wybrała kolor Marrs Green. Okrzyknięto go zatem ulubionym kolorem świata.Ogłoszenie wyników ankiety miało miejsce w angielskim mieście Hull. Atrakcją tego dnia było między innymi zrzucenie z wysokości na ulicę Humber konfetti w postaci papierowych helikopterków rzecz jasna w kolorze Marrs Green.

Marrs Green to głęboka zieleń przypominająca szkocki krajobraz. Wybór tej barwy może odzwierciedlać tęsknotę ludzi za naturą. Oczywiście GF Smith wprowadziło Marrs Green do swojej oferty. Pojawił się także specjalnie na tę okazję przygotowany sklep, w którym można kupić rzeczy w zieleni Marrs Green.

Zgadzacie się z tym wyborem?