Mood Works  to warszawskie studio architektoniczne specjalizujące się w projektach luksusowych domów, apartamentów, przestrzeni publicznych. Ostatnio na ich koncie pojawiło się kilka projektów flagowych butików znanych polskich projektantów mody min. Łukasza Jemioła, Maćka Sieradzky'ego, duetu Paprocki&Brzozowski, Macieja Zienia a także butików multibrandowych współtworzących modową mapę Warszawy: Pop-Up Modo czy MO 52 przy Mokotowskiej.
Architektki Dorota Kuć i Karina Snuszka, które same należą do koneserek mody i często goszczą w pierwszych rzędach na pokazach kolekcji najbardziej gorących nazwisk w Polsce i zagranicą, doskonale znają wymagania, które przed markowymi butikami stawiają klienci.

Butik musi być najlepszą wizytówką marki czyli jego wnętrze musi być z tym wizerunkiem spójne, ale też musi to być miejscem, które gwarantuje komfort zakupów klientom, także tym z pierwszych stron gazet i portali modowych i towarzyskich - twierdzą projektantki
W projektach duetu Mood Works widać konsekwencję w dążeniu do projektowania wnętrz, które dzięki użytym materiałom, meblom, oświetleniu najlepiej komunikują filozofię danego projektanta.

W przypadku ekskluzywnego butiku Łukasza Jemioła czy nieistniejącego już salonu Macieja Zienia w Galerii Mokotów znajdziemy zatem wyszukaną elegancję, dopracowane detale, wizualne bogactwo użytych materiałów. Z kolei w  przypadku wschodzącej gwiazdy Project Runway-Sieradzky, bardziej znanego jako dzky, wnętrze jest surowe, niemal industrialne z nutą glamour, którą zapewnia spektakularne oświetlenie.

GALERIA >>>