W tym mieszkaniu urządzonym przez architekt Karolinę Szachułowicz z pracowni Decoroom królują beże. Taupe, kolor kawy z mlekiem, szarości i biele przełamane złotymi akcentami to kolorystyka zaczerpnięta z natury, a w szczególności z bogatej palety ozdobnych traw. Ten dobór kolorów sprawia, że na 38 metrach kwadratowych z łatwością może zrelaksować się po intensywnym dniu właścicielka, miłośniczka klasyki we wnętrzach.

Kawalerka w beżach

Strefa dzienna jest otwarta, co optycznie powiększa przestrzeń. Klasyka przenika się tu z nowoczesnością. Serce salonu stanowi wygodna kanapa w kolorze taupe. Pod ścianą naprzeciwko okna umieszczona szafę wraz z przeszklonym, podświetlanym barkiem. Podłogę pokrywa parkiet (Barlinek) ułożony w klasyczną jodełkę. Sufit zdobi subtelna sztukateria. W kuchni za to postawiono na prostą zabudowę (projekt Katarzyny Fotek z Decoroom) wzbogaconą o metalowe nogi w kolorze złota. Mocnym akcentem przykuwającym wzrok jest geometryczna dekoracyjna lampa umieszczona nad stołem.  

Sypialnia to prawdziwa oaza spokoju. Króluje tu biel oraz piaskowy beż. Podłogę pokrywa drewniana jodełka z dębowej deski. Na ścianie za łóżkiem powstała funkcjonalna zabudowa pełniąca rolę garderoby. Za wezgłowiem pozostawiono jednak miejsce na dekoracyjny akcent w postaci tapety Vesstige z marmurkowym wzorem. Łazienkowy hit? Zdecydowanie oświetlenie nad umywalką. Lampa w kształcie okręgu odbija się w lustrze, co daje ciekawy efekt.