Interesujesz się wzornictwem przymysłowym? A może jesteś studentem tego kierunku lub związanego z projektowaniem i nie działasz na rynku dłużej niż pięć lat? W takim razie powinieneś wziąć udział w konkursie Młodzi na start!. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować dowolną formę użytkową inspirowaną polskim wzornictwem lat 50. i 60. Ich prace ostaną pokazane szerszej publiczności, i to nie tylko na łamach magazynu ELLE Decoration, ale również na wystawach pokonkursowych. Najlepsze prace wybierze kapituła konkursu składająca się z ekspertów z dziedziny dizajnu. 

Projekty wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres redakcji ELLE Decoration do 31 stycznia 2014 roku. Projekty ocenianie będą pod kątem innowacyjności, estetyki, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat konkursu, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: mlodzinastart.elledeco.com.pl

Akcję wspierają: Mecenas konkursu - Centrum Designu Gdynia oraz Partnerzy - Zamek Cieszyn i Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Patroni medialni konkursu: DOMO + HD, designitpoland.com, designteka.pl, ELLE.pl