Belmam to młoda polska marka, która produkuje meble i dodatki z drewna i drutu.

Zaczęło się od pokoików dziecięcych, jednak większość projektów, które można dziś kupić w sklepie (np. organizery, stoły - kosze, drabiny) jest uniwersalna i sprawdzi się w każdej przestrzeni!

Izabela jest mamą trójki dzieci, dodajmy mamą twórczą, spontaniczną i…wytrwałą. To ona stoi za marką Belmam. Nazwa tej młodej polskiej marki to połączenie słów Bela (tak mówi do niej mąż i bliscy) i Mama – słów, które Izabela słyszy najczęściej.

Jak powstała marka Belmam
Wszystko miało swój początek w zakładzie męża Izabeli, który produkuje części do lokomotyw. Kreatywna mama wykorzystując narzędzia męża, stworzyła pierwsze projekty do pokoiku swojej córki: półkę - chmurkę i druciany kosz.

Siła mediów społecznościowych
To, co stworzyła, pokazała na portalach społecznościowych. Okazało się, że  znajomi chcieli mieć dokładnie takie same przedmioty. A potem znajomi znajomych i zupełnie nieznajomi. Firma Belmam zaczęła więc naturalnie rozwijać się; Izabela swoje pomysły wdrożyła do produkcji seryjnej. Pomysłowa mama projektuje, pokazuje i doradza. Na Instagramie Belmam można zobaczyć, jak mieszka z  rodziną, i w jaki sposób wymyśla swoje projekty oraz jak sprawdzają się na co dzień (a sprawdzają się świetnie). Można też porozmawiać, zapytać o aranżację własnej przestrzeni i dobór kolorystyki czy wielkości danego mebla do konkretnego wnętrza. A te rozmowy często przeradzają się w rozmowy o życiu, bo Izabela, aranżując pokoiki dzieci swoich klientek,  chyba najczęściej pytana jest o to, jak sobie radzi z organizacją oraz skąd się w niej bierze kreatywność?

Obejrzyjcie naszą galerię, a sami znajdziecie odpowiedź.>>>>>

Opracowanie: Ela Stasiak