To eleganckie 65-metrowe mieszkanie w Jelitkowie to kolejny projekt sopockiego studioLOKO. Architektki stworzyły minimalistyczne jasne wnętrze z mocnymi akcentami kolorystycznymi.

Apartament składa się z sypialni, pokoju gościnnego i eleganckiej łazienki oraz najważniejszej części – kuchni połączonej z salonem i jadalnią. W całym wnętrzu króluje biel i jasna kolorystyka.  Jedynie kuchnia w nietypowym zielonym kolorze wybija się zdecydowanie na pierwszy plan całej przestrzeni.

W założeniu mieszkanie miało być dość neutralne, tak aby można było je dopasować do gustów kolejnych lokatorów. Komfortowa narożna sofa w dyskretnym beżu zajmuje znaczną część salonu, który od aneksu kuchennego umownie oddziela okrągły stół z czarnego szkła i cztery nowoczesne krzesła. Wnętrze zdecydowanie ożywiają dodatki: połyskujące poduszki, czarno – miedziane stoliki kawowe i efektowne plakaty filmowe oraz fotografia Michała Szlagi na ścianie.

Projektantki zdecydowały się na  współpracę z marką INTER  DOOR która dopasowała swój model drzwi Tower do wymogów tego konkretnego wnętrza. Natomiast firma P/B STUDIO, która była odpowiedzialna za projekt wnętrz wspólnych budynku zaproponowała fantastyczne części wspólne m.in korytarz, który zainspirował projektantki jeżeli chodzi o strefę wejściową. Całość jest  klarowna, funkcjonalna i spójna, ale przede wszystkim ciesząca oko.