Dziś zaglądamy do niewielkiego (19 metrów kwadratowych) apartamentu w jednej z warszawskich kamienic. Wnętrze zaprojektowane przez architektów z Decoroom powstało specjalnie dla amatorów wynajmu krótkoterminowego. 

Styl? Mieszanka retro, Skandynawii plus przemysłowe akcenty. Pomieszczenie jest bardzo jasne. Ściany pomalowano tu na biało, a jedną z nich dodatkowo wyłożono lustrem, co jest dobrym rozwiązaniem przy tak niewielkim metrażu. Znaczną część  pomieszczenia zajmuje szerokie, wygodne łóżko. Główna atrakcja? To zdecydowanie wolnostojąca wanna w salonie. Minimalistyczna bateria w połączeniu z awangardowym żyrandolem ściągają uwagę już od progu. Takie rozwiązanie wymagało od architektów z Decoroom specjalnego działania. Projektanci zastosowali więc wodoodporne listwy, dobrej jakości podłogi a do tego heskagonalne płytki w strefach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą. 

W mieszkaniu znalazło się też miejsce na niewielki stolik z kolorowymi krzesłami/fotelami oraz na regał DIY z miedzianych rurek oddzielający niejako główną część pokoju od kącika kuchennego (jest zlew, ekspres do kawy i czajnik) oraz wejścia do niewielkiej łazienki. Biało-szarą całość uzupełniają błękitne dodatki i drewniana, orzechowa podłoga. 

Inne realizacje Decoroom znajdziecie TUTAJ