Jak w niebie! - takie były pierwsze słowa właścicielki, gdy weszła do swojego nowego mieszkania urządzonego przez pracownię Decoroom. I rzeczywiście, zgodnie z życzeniem inwestorki, w poszczególnych pomieszczeniach znajdziemy naprawdę sporu błękitu

Część dzienną tego mieszkania w Warszawie tworzy przestronny salon z aneksem kuchennym. Decoroom zaproponowało meble przygotowywane na zamówienie. Wiszące szafki kuchenne sięgają do sufitu, dzięki czemu zyskały na pojemności. Ani gałki, ani uchwyty nie naruszają gładkiej powierzchni frontów w delikatnie błękitnym odcieniu – otwierają się one pod wpływem dotyku. Z kolorem szafek współgra szarość blatów roboczych i wnęki w zabudowanej ścianie. Umowną granicę kuchni i salonu wyznacza stół. Właścicielka uwielbia wypijać przy nim poranną kawę i wieczorną herbatę, siedząc w wygodnym miękkim fotelu. W części wypoczynkowej uwagę przyciąga komfortowa, fioletowa kanapa oraz regały o niestandardowej kubicznej formie. 

Wystrój sypialni jest dowodem na to, że proste rozwiązania mogą być zarazem efektowne i funkcjonalne. Tak jak w pozostałych wnętrzach i tu dominuje kolor niebieski z elementami gołębiej szarości i bieli. Na co od razu zwróciliśmy uwagę? Na ogromną, przeszkloną garderobę z oddzielnymi regałami na szpilki, torebki, biżuterię i pozostałe dodatki!