Już po raz drugi polskie marki wnętrzarskie zebrały się we wspólnej sesji #wspierampolskidesign by stworzyć wnętrza, które inspirują i promować nasze wzornictwo. W zaledwie 4 dni przeprowadzona została sesja zdjęciowa przedstawiająca dom urządzony w dużej mierze polskim designem. Twórcy projektu Kamila Jakubowska-Szmyd (stylistka), Filipina Hanus (project manager) oraz Yassen Hristov (fotograf) udowadniają, że polskie meble i dodatki wnętrzarskie prezentuje się znakomicie.

#wspierampolskidesign - druga odsłona akcji 

W salonie naszą uwagę przyciąga sofa Moon od marki Absynth w jednej z najmodniejszych obecnie tkanin typu boucle, a na niej aksamitne poduszki od Maja Laptos Studio z haftem w delikatnych beżach i śmietanowej bieli. Kolorami przewodnimi salonu stały się ponadczasowa czerń, która przybrała formę wysokiego regału projektu Sweet Living, niskiej komody ubranej w mosiężne uchwyty od PAP DECO i marmurowych stolików od NG Design. W jadalni stanęły czarny stół Sesame o opływowym, nieregularnym kształcie - nowość marki Good Living & Co. oraz metalowe krzesła Sage i Meadow. Szczególne znaczenie dla aranżacji miał dobór sztuki, a przede wszystkim rzeźb we współpracy z Galerią Totuart. W aranżacji znajdziemy zarówno mniej jak i bardziej znanych artystów o polskich korzeniach, takich jak: Dominika Donde, Adam Bakalarz, Aleksandra Prusinowska, Jan Musiałowski, MEDRALA, Andrzej Mędrek czy Martha Mulawa. 

W sypialni i pokoju dziecka stanęły meble  meble od polskiej marki Novelle Home Couture (łóżko Iris, stoliki Emma). Ozdobą kuchni są miętowe fronty z mosiężnymi gałkami i uchwytami Tide od PAP DECO. Na tarasie pierwsze skrzypce zdecydowanie grają meble od Ogrodowy Salon: stół z krzesłami i imponujący leżak z beżowym obiciem. Całości aranżacji dopełniła bujna roślinność od Badyle Concept Store oraz kwietnik Milo od Bujnie.