Wybór mebli ogrodowych jest nieograniczony, producenci prześcigają się w propozycjach konkurując walorami użytecznymi i estetycznymi, jednak to do nas ostatecznie należy decyzja o wyborze mebli właściwych na nasz balkon, taras czy ogród. 

Spędzanie czasu na wolnym powietrzu to już nie tylko moda, ale sposób na życie w wiosenno-letnim sezonie. Posiłki pod gołym niebem, wieczorne spotkania z rodziną i przyjaciółmi, samotne leniuchowanie wymagają odpowiedniej oprawy i stworzenia funkcjonalnej oazy. Za pomocą odpowiednio dobranych mebli ogrodowych można szybko i łatwo zaaranżować swój zielony zakątek.

Do wyboru mamy meble wykonane z surowców naturalnych - rattanu i wikliny, które dobrze komponują się z zielenią i tworzą rustykalny klimat. Ponad to są lekkie i łatwo je przestawiać, często zmieniając aranżację.

Meble wykonane z metalu - praktycznie niezniszczalne - będą idealnie pasować od nowoczesnych tarasów czy ogrodów, należy jednak pamiętać, że są ciężkie i trudniejsze w przestawianiu.

Pozostają jeszcze meble plastikowe, najmniej trwałe, ale najbardziej atrakcyjne cenowo, lekkie i wygodne.

Do aranżacji naszego balkonu czy ogrodu, oprócz tradycyjnych mebli, przydadzą się różnego rodzaju parasole, leżaki, podwieszane fotele czy hamaki, a nawet łóżka ogrodowe. Inspirujące sety znajdziecie w naszej galerii.

Meble ogrodowe - galeria>>