Marmur to wciąż hit w naszych wnętrzach. Na blatach stolików, podłodze czy w dodatkach prezentuje się szlachetnie i bardzo elegancko. To niestety kamień dość drogi i jak się okazuje niezbyt odporny na domowe zabrudzenia stąd na rynku sporo materiałów zastępujących go w dyskretny sposób. Dziś sprawdzamy ofertę kuchennych i łazienkowych płytek z marmurowym rysunkiem. Jeśli marzy się Wam zatem marmurowy salon kąpielowy to spokojnie, jest w czym wybierać.

Heksagony od Raw Decor
Nie dość, że modny marmur to jeszcze najbardziej gorący kształt sezonu - wydłużony heksagon. Płytki ułożone na ścianie przypominają plaster miodu – dzięki nim powierzchnia jest wykonana z idealnie do siebie pasujących elementów. 

PIETRASANTA MAT od Tubądzin
Piękny rysunek marmuru plus duży format kafli. W kolekcji jest sporo kształtów, co daje duże pole w zaprojektowaniu wymarzonej przestrzeni. 

MADELEINE MAT od Tubądzin
Od wymienionego wyżej modelu PIETRASANTA różni się delikatnie odcieniem. Te płytki także występują w kształcie heksagonu.  

Carrara White od Opoczno
Płytki ścienno-podłogowe o popularnym wymiarze 59,3 x 59,3 cm.
 

Imperium Baldocer 
Hiszpańskie płytki cenione za swą jakość. Marmurowa kolekcja Imperium nada niejednemu wnętrzu iście pałacowego splendoru.