Podróżujemy coraz więcej i najrozmaitsze miejsca stają się nam bliskie. Teraz wystarczy wyszukać je na mapie świata by stworzyć wyjątkową, osobistą ozdobę domu.

Dzięki nowemu projektowi  Maptu mamy możliwość samodzielnego zaprojektowania i zamówienia dekoracyjnej mapy dowolnie wybranego przez nas miejsca lub okolicy. W rezultacie  powstanie nie tylko estetyczna grafika, która wprowadzi do wnętrza modny skandynawski klimat, ale zyskamy sprytny sposób na utrwalenie wspomnień.

Wyprawa marzeń z dawno odkładanych oszczędności, romantyczny wypad we dwoje, udane wakacje, studia za granicą albo wyjazd na kilkumiesięczny kontrakt z pracy... Teraz wszystkie emocje związane z tymi podróżami można utrwalić w plakacie z dekoracyjną mapą ukochanego miejsca i powracać do nich na co dzień.

Maptu wpisuje się w trend „kustomizacji produktu”. Specjalnie zaprojektowana aplikacja wbudowana w stronę pozwala na  samodzielny wybór miejsca, skali i kadru,by uchwycić całe miasto z oddali albo jedynie przybliżyć widok dzielnicy.

Do zamawiającego należy również wybór rozmiaru, orientacji pionowej lub poziomej oraz stylu plakatu. Dzięki temu każde zamówienie może być unikalne.

 GALERIA >>>