Swoje kolekcje zaprojektowane specjalnie dla popularnej, portugalskiej sieci sklepów na swym koncie mają między innymi Bohoboco, Paprocki&Brzozowski czy Maciej Zień.  Dołączył do nich właśnie Łukasz Jemioł. Projektant na co dzień zajmuje się modą, teraz jednak stworzył kolekcję pościeli. 

New project. Odkąd pamiętam, wnętrza są wielka moja pasja i z tej pasji stworzyłem unikatowy, autorski projekt kolekcji pościeli. Wybrałem motywy liści, roślin i motyw zwierzęcy, nadający im nowy , autorski charakter. Mam nadzieję, że wśród zaproponowanych wzorów znajdziecie dla siebie coś, co będzie idealnie komponować się z Waszym wnętrzem. - napisał na swoim facebookowym profilu Łukasz Jemioł

Na kolekcję sygnowaną przez Jemioła składa się kilka wzorów pościeli z satyny bawełnianej w stonowanej kolorystyce. Dominują szarości, zgaszone zielenie i czerń. Jeśli zaś chodzi o desenie to projektant postawił na modny ostatnio motyw palm i dżungli oraz cętki. Cena kompletu 200x220 (kołdra) i 2x70x80 (powłoczki) to 79,90 złotych, za rozmiar z kołdrą 160x200 zapłacimy 99 złotych . Za dwupak mniejszych poszewek trzeba zaś zapłacić 19,99 zł.  Oferta dostępna jest w wybranych sklepach sieci od 27 stycznia do 8 lutego 2020, lub do wyczerpania zapasów.