Premiera trzeciego sezonu Stranger Things miała miejsce 4 lipca tego roku. Najwięksi fani produkcji Netflixa połknęli osiem odcinków w jedną noc, inni wciąż dozują przyjemność. Miłośników serialu z Kalifornii zapewne ucieszył za to fakt, że otwarto tam lodziarnię wzorowaną na filmowej Scoops Ahoy, w której pracowali Robin (Maya Thurman-Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a) oraz Steve (Joe Keery). 

Lokal otwarto we współpracy z Baskin-Robbins. Wystrój? Oczywiście odtworzony na podstawie tego ze Stranger Things. Trzeba przygotować się więc na solidną dawkę designu rodem z lat 80, zestawienie granatu z beżem i czerwone kotwice.  Do tego podłoga w szachownicę, charakterystyczne siedziska i pracownicy witający gości gromkim "Ahoy"

W menu Butterscotch Sundae z waflowymi żaglami, deser Upside Down, lemoniada Elevenade, ciastko Byer's House Lights inspirowane wystrojem domu Byersów (kolorówe M&Msy to żarówki z pierwszego sezonu). Jeśli jesteście w USA i macie ochotę na te pyszności to wpadajcie do Scoops Ahoy w Burbank. Lodziarnia w stylu Stranger Things otwarta będzie tylko do dziś, choć właściciele myślą podobno o tym, by przekształcić się w podobne miejsce na stałe.